Головна » 2017 » May » 23 » У Художньому музеї відзначили День Європи
У Художньому музеї відзначили День Європи

20 травня в межах святкування Дня Європи у Луцьку усі охочі мали змогу відвідати презентацію у Художньому музеї білорусько-українського альманаху «Справа» за участі відомих білоруських письменників Наталки Бабіної й Олеся Наварича, а також адміністратора сайту «Справи» Павлини Скурко.

Під час зустрічі професори факультету філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Марія Моклиця і Галина Яструбецька виконали літературно-мистецьку композицію «За читанням Василя Стуса».

На презентації експонувались твори Катерини Ганейчук «Покрова», «Вірую», які співзвучні тематиці поезії.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 635 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1