Головна » 2017 » February » 25 » У Камінь-Каширському музеї вшановують Лесю Українку
У Камінь-Каширському музеї вшановують Лесю Українку

Цими днями у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї проходять літературні години з нагоди дня народження Лесі Українки. Фотовиставка про життєвий і творчий шлях видатної землячки знайомить із основними віхами її життєпису. Відвідувачі відкривають для себе нові цікаві історії про місця перебування Лесі Українки й родини Косачів на Волині.

Емоційною емпатією переймаються школярі, коли дізнаються, що село Запруддя Камінь-Каширського району також позначене на карті місць перебування родини Косачів. Адже впродовж 1901–1907 років у Запрудді проживала з родиною тітка Лесі Українки по батьковій лінії – Олена Антонівна Тесленко-Приходько. Залишились письмові спогади і матеріальні речі, які розповідають про перебування в Запрудді всіх членів родини Косачів і тогочасних відомих українських діячів таких, як Іван Франко, Лисенки, Старицькі та інші.

Вiрш Лесi Українки читає Оля Птачик

Літературні години проходять із школярами різної вікової категорії.

Пам’ятний знак з нагоди 140-ї річниці від дня народження Лесі Українки, с. Запруддя Камінь-Каширського району

Джерело: Камінь-Каширський краєзнавчий музей

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 706 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2