Головна » 2017 » February » 23 » Спільний проект Музею Лесі Українки СНУ та Волинського краєзнавчого музею
Спільний проект Музею Лесі Українки СНУ та Волинського краєзнавчого музею

До 146-ліття від дня народження Лесі Українки та 140-річчя від дня народження Ольги Косач-Кривинюк, Музей Лесі Українки Східноєвропейського національного університету запрошує 24 лютого 2017 року о 12 год. на відкриття виставки „Сестри”.

В експозиції представлено 38 раритетів. Кожен експонат має свою життєву історію – приватну, родинну, національну.

Вперше відвідувачі побачать меморіальні речі Ольги Косач-Кривинюк, її авторизовані машинописи „Хронології життя і творчости Лесі Українки”, світлини та ін.

Молодша сестра письменниці зібрала й зберегла для України безцінний архів Лесі Українки та родини Косачів. Вона щиро вірила, що „найкращою шаною для пам’яті Лесі Українки, цього втілення благородства, лагідності, добрості, а разом з тим незламної сили й мужності, буде те, коли її земляки з незламною надією в серці будуть так само працювати над собою, щоб стати гідними громадянами її укоханої України”.

Виставка „Сестри” – спільний проект Музею Лесі Українки СНУ та Волинського краєзнавчого музею.

Категорія: Музей Лесі Українки Волинського національного університету імені Лесі Українки | Переглядів: 670 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2