Головна » 2017 » February » 21 » Про тих, що тримають небо
Про тих, що тримають небо

Експозиція про Євромайдан «Ті, що тримають небо» була першою виставкою в Камінь-Каширському краєзнавчому музеї про надважливі події в історії України.

Зібрані речі про майданівців і з Майдану розповідають про трагічні і водночас – героїчні сторінки новітньої української держави.

Особиста позиція багатьох наших земляків, які також виборювали свободу і гідність під час революційних подій, – варта найщирішої поваги.

Дмитро Сидорчук, Богдан Калюх, Сергій Дмитрук, Денис Кіричук, Анатолій Шумік, Іван Химчик, Богдан Пташник, Ольга Ліщинськ (Чайковська), Микола Федік – то далеко не повний перелік наших земляків, чий голос сумління вибрав непростий шлях боротьби.

Іван Химчик і Богдан Пташник не змінюють власних позицій і нині відвойовують цілісність і суверенітет держави в зоні бойових дій.

Пам'ять про Героїв Небесної Сотні і загиблих у війні на сході України вічна.

Наталія Пась,
директор Камінь-Каширського краєзнавчого музею

На фото: під час проведення тематичних заходів у краєзнавчому музеї

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 729 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0