Головна » 2017 » May » 7 » Паломництво до Чудотворної Холмської ікони Богородиці
Паломництво до Чудотворної Холмської ікони Богородиці

7 травня вже втретє відбулося паломництво вірних Луцького екзархату Української Греко-Католицької Церкви до Холмської Чудотворної ікони Богородиці у Музеї волинської ікони.

Богослужіння очолив екзарх Луцький владика Йосафат. Більше 300 віруючих з Луцька, Ковеля, Дубна та інших регіонів. Вперше у паломництві взяли участь члени молодіжної організації з Львівщини "Католицьке скаутство Європи". Під прекрасний спів церковного хору, молилися біля Чудотворного образу і мали можливість прикластися до святині. Завершилося богослужіння молитвою, яку виконали всі присутні "Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни".

Владика Йосафат подякував дирекції Волинського краєзнавчого музею і Музею волинської ікони за надану можливість пошанувати священний образ і побажав усім миру, добра і злагоди.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 607 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1