Головна » 2017 » February » 21 » Обласний музей запрошує на вечір до дня народження Лесі Українки
Обласний музей запрошує на вечір до дня народження Лесі Українки

У Волинському краєзнавчому музеї 22 лютого о 14.00 год. відбудеться тематичний вечір «На шлях я вийшла ранньою весною», який є продовженням циклу заходів, присвячених 146-ій річниці від дня народження Лесі Українки – патріотки української незалежної країни.

Відвідувачі полинуть у чарівний поетичний світ Лесі Українки.

Про перебування Лесі Українки у Луцьку, де розпочалась її літературна діяльність розповість провідний науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи Лариса Гриб.

Головний хранитель Волинського краєзнавчого музею Наталія Пушкар представить виставку «Казка Лесі Українки «Біда навчить» у творчості українських художників».

Захід відбудеться за участю В. Чепелюка – народного артиста України, Л. Півачук – артистки Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, ансамблю «Берегиня» (керівник І. Лаговська), учнів та викладачів Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена.

Тел. для довідок (0332) 24-75-82

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 650 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3