Головна » 2017 » February » 7 » Обласний музей пропонує поринути у світ волинської кераміки
Обласний музей пропонує поринути у світ волинської кераміки

Волинський краєзнавчий музей запрошує усіх бажаючих 9 лютого на 13:00 на відкриття виставки «Волинська кераміка», присвяченої розвитку гончарства на теренах нашого регіону.

Відвідувачі матимуть змогу ознайомитись із матеріалами з центрів волинського гончарства: сіл Кульчин та Рокита та виробами сучасних майстрів. Крім цього на виставці буде представлено основні техніки, методи та особливості гончарного виробництва.

Під час відкриття виставки майстри Анатолій Філозоф та Сергій Столірук  проведуть майстер-класи з виготовлення ліпної кераміки та виробів, зроблених за допомогою гончарного круга.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 670 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3