Головна » 2015 » March » 16 » Новини із виставки
Новини із виставки

Виставку – відкриті фонди „Врятовано для України”, яка функціонує у Волинському краєзнавчому музеї впродовж кількох років, нині доповнено новими експонатами.

Кількість врятованих пам’яток історії та культури, переданих на постійне зберігання до музею, сягає майже 10 тисяч, тому музей має можливість знайомити своїх відвідувачів із найбільш аттрактивними, ефектними, цікавими для глядачів предметами. Частину раніше експонованих ікон знято, їм надається можливість „відпочити”, пройти профілактичний огляд. Натомість виставку доповнено іконами, які раніше не експонувались, предметами металопластики світського і культового призначення, творами українського і західноєвропейського живопису ХІХ – ХХ ст.

Сподіваємось, що навіть і ті відвідувачі, які знайомились з виставкою раніше, захочуть подивитись її ще раз.

Наталія Пушкар,

головний хранитель музею

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 864 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/6