Головна » 2013 » April » 26 » Нагороджено переможців Дев’ятнадцятого обласного конкурсу на кращу писанку „Волинська писанка третього тисячоліття” (ВІДЕО).
26 квітня 2013 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Дев’ятнадцятого обласного конкурсу на кращу писанку «Волинська писанка третього тисячоліття».
Цього року в ньому взяли участь 57 учасників з Луцька, Володимира-Волинського, Нововолинська, Ківерець, Локач, із сіл Луцького, Турійського та Старовижівського районів. Активними учасниками конкурсу стали студенти Волинського державного училища культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського (керівник С.Пасюк), учасники студії «Писанки княжого граду» Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені Агатангела Кримського (керівники Л.Дембровська, С.Білик) та студії художнього дизайну «Берегиня» Ківерцівського центру дитячої та юнацької творчості (керівник О.Лукашук), учні НВК «Гімназії №14» (керівник Н.Горбатюк), вихованці відділу образотворчого мистецтва Маяківської дитячої музичної школи (керівник С.Шуляк), керівники гуртків образотворчого мистецтва Центру науково-технічної творчості учнівської молоді міста Луцька. На конкурсі вперше представлені роботи студента Львівського національного університету імені І.Франка Станіслава Волощинка та студентки Української академії друкарства м.Львова Анастасії Бензель. На конкурс було подано більше 300 писанок.
Позитивним аспектом конкурсу є те, що майстри, розписуючи писанки, використали здебільшого традиційні волинські візерунки.
За підсумками конкурсу визнано переможцями та нагороджено дипломами і цінними подарунками таких учасників:
– Шуляк Світлану – викладача відділу образотворчого мистецтва Маяківської дитячої музичної школи (1 місце);

– Войтович Руслану – керівника гуртка декоративно-прикладного мистецтва Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м.Луцька (2 місце);
– Федорків Дар’ю – керівника гуртка образотворчого мистецтва Центру науково-технічної творчості учнівської молоді м.Луцька (2 місце);
– Волощенка Станіслава – студента Львівського національного університету імені Івана Франка (3 місце);
– Нікітіч Ірину – жительку с.Маяки Луцького району (3 місце);

– Драгун Ірину – студентку ІІІ курсу Волинського державного училища культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського (3 місце).
За високий рівень художнього розпису та популяризацію писанкарства на Волині призом імені Модеста Левицького нагородили Ольгу Лукашук, керівника студії художнього дизайну „Берегиня” Ківерцівського центру дитячої та юнацької творчості.

Фото Л.Максимова
Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1222 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1