Головна » 2015 » March » 3 » Музейники навчаються діяти в надзвичайних ситуаціях
Музейники навчаються діяти в надзвичайних ситуаціях

У Волинському краєзнавчому музеї 3 березня за участі представників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області і Добровільного пожежного товариства Волині проведено практичне заняття, в ході якого розглянуто актуальні питання поведінки працівників та служб музею в надзвичайних ситуаціях, захист життя працівників та створення оптимальних умов до збереження державної частини Музейного фонду України.

Рекомендовано музеям області відпрацювати порядок захисту музейних колекцій в надзвичайних ситуаціях.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 1066 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4