Головна » 2018 » January » 15 » Музейна коляда – 2018
Музейна коляда – 2018

Впродовж кількох років у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбувається святкове дійство „Музейна коляда”. Приміщення наповнюється дитячими голосами, просвітлілими обличчями дорослих, звуками колядок та щедрівок. Адже музей підтримує давні предківські звичаї, віками освячені традиції зустрічі Нового року та Різдвяних свят.

Нині 12 січня тут знову відбулося свято. Місцеві просвітяни, об'єднані в осередок „Джерело”, подарували дітям і дорослим виставу-казку „Івасик- Телесик” за мотивами українських народних казок, виконали низку колядок, побажали усім присутнім взаємної поваги, любові, миру та земних щедрот. Гості щиро дякували за гостинність, за гарний захід; висловлювали навзаєм найкращі побажання людям, які намагаються скрасити буденність нашого життя, створити правдиву атмосферу сімейного затишку, культурного відпочинку, повеселити нашу дітвору, підняти настрій дорослих.

У планах музею, крім щоденної поточної роботи, ще чимало цікавих заходів, на які гостинно запрошуємо усіх, кому не байдужа рідна історія та культура.

Віталій Кушнір,
завідувач Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського, просвітянин

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 621 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.5/2