Головна » 2015 » March » 21 » Музей повертає в дитинство
Музей повертає в дитинство

Виставка народного мистецтва подружжя Андрія Бондарука – традиційна дерев'яна іграшка та Ірини Сардак – розпис на склі працює в Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського ще від свята Миколая, – пише „Волинь-нова”.

За цей час її побачила велика кількість відвідувачів, про що свідчать численні записи в книзі відгуків. Дорослі повертаються в дитинство, а діти забувають про комп'ютери і телефони.

На фото – яскраве підтвердження назви виставки „Діти бавляться”.

Постійна відвідувачка всіх музейних заходів Віка Новосад, якій виповнилося тільки 2 рочки, із захопленням возила „паровозик” із машинки і коника, який склав їй автор іграшок Андрій Бондарук.

Фото Сергія МУЗИКИ

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 848 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2