Головна » 2015 » March » 2 » Маневицький краєзнавчий музей запрошує на заходи, які плануються у березні 2015 року

У виставковому залі Маневицький краєзнавчий музею продовжується експонуватись виставка вишиваного портрета нині покійного Юрія Емануїловича Савки «Штрихи історії України у вишиваному портреті» та проводяться екскурсії по ній. Крім того в березні у музеї планується:

5 березня:

13.30 – презентація в конференц-залі книжкової виставки з фондів музею «Віночок поліських поезій», на якій будуть представлені поетичні збірки місцевих поетів, а також книг Андрія Івановича Бондарчука які він, як автор подарував музею.

14.00 – презентація книги Андрія Бондарчука «Юхим Ярощук: людина, громадянин, державний діяч», за участю автора книги А.І.Бондарчука, та соратників Юхима Арсентійовича Ярощука.

15.00 – зустріч з членами клубу «Золотий вік» присвячена Міжнародному жіночому дню 8-го Березня «Сьогодні жінки Ваше свято».

15.30 – зустріч з народною майстринею Русланою Чубай з проведенням майстер-класу зі створення ляльки-мотанки «Оберіг Берегиня».

20 березня:

14.00 – екскурсія-вікторина по залах музею «Обереги гармонія наших душ», за участю учнів школи №1 смт Маневичі.

14.30 – зустріч з народною майстринею Тетяною Деркач з проведенням майстер-класу з вишивки «Сімейний оберіг».

Запрошуємо всіх маневичан та гостей селища, відвідати Маневицький краєзнавчий музей та прийняти активну участь у заходах, які проводить музей.

Телефони для довідок:(03376) 2-10-40 – Маневицький краєзнавчий музей,

Директор музею Петро Хомич

Категорія: Маневицький краєзнавчий музей | Переглядів: 813 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0