Головна » 2017 » May » 25 » Конкурс пам’яті Омеляна Дверницького відбувся у Володимир-Волинському музеї
Конкурс пам’яті Омеляна Дверницького відбувся у Володимир-Волинському музеї

17 травня у Володимир-Волинському історичному музеї відбувся конкурс «Вивчай історію рідного міста», присвячений пам’яті Омеляна Дверницького – засновника Давньосховища святого Володимира, яке стало праобразом нинішнього історичного музею. Цей конкурс відбувається у музеї вже втретє. Учні п’яти загальноосвітніх шкіл міста розгадували завдання з історії Володимира-Волинського, з життя і творчості видатних уродженців нашого міста та з історії Володимир-Волинського музею.

Журі у складі завідуючої сектором наукових досліджень і паспортизації пам’яток ДІКЗ «Стародавній Володимир» Світлани Федосєєвої, завідуючої сектором обліку і охорони пам’яток ДІКЗ «Стародавній Володимир» Романни Кучерявої і наукового співробітника Орисі Вознюк визнало переможцем учнівську команду НВК – ліцей №3 у складі Дмитра Онишка, Лєшека Янечка і Інни Фисюк (вчитель Наталія Руденко). Переможці і всі учасники конкурсу були нагороджені подарунками.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 797 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3