Головна » 2013 » April » 11 » Колекція Музею волинської ікони поповнилась новими експонатами.
Колекція Музею волинської ікони поповнилась новими експонатами.
Днями колекція Музею волинської ікони поповнилася новими експонатами.
На урочистому відкритті виставки „Народна ікона XVII-XIX ст.” Митрополит Волинський і Луцький Ніфонт передав до музею плащаницю роботи провінційного іконописця початку ХХ ст. Образ Ісуса Христа виконаний олійними фарбами на полотні і нашитий на оксамит, традиційний текст і орнамент по периметру плащаниці нанесений сріблом безпосередньо на оксамит. Стан пам'ятки вимагає консерваційних і реставраційних заходів. Та згодом, після проведення необхідних робіт, вона буде виставлятися у музеї.

Жителем с.П'ятидні Володимир-Волинського району Волинської області Іваном Володимировичем Герусом до Музею волинської ікони були передані дві літографії (Німеччина) „Розп'яття” та „Молитва до ангела-хранителя”. За сімейним переказом вони врятували життя солдата (Володимира Геруса) у бою під час ІІ світової війни, тому пошановувалися у родинному колі.

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 1090 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1