Головна » 2018 » January » 6 » Художній музей запрошує на «Різдвяне сяйво міста»
Художній музей запрошує на «Різдвяне сяйво міста»

Художній музей – відділ Волинського краєзнавчого музею, продовжує цикл культурно-мистецьких акцій в рамках проекту «Довгі осінні, зимові вечори», які передбачають цікаві творчі зустрічі, концертні програми, презентації нових книг, мистецьких та літературних доробків.

11 січня (четвер) у Художньому музеї відбудеться акція «Різдвяне сяйво міста»!

Ідея: реконструкція традицій міського святкування Різдва в Україні.

Мета: популяризація вітчизняної культури.

В програмі свята:

• Творчі діалоги науковців про давні традиції святкування Різдва в шляхетських родинах та міських оселях українців;
  • Презентація-сюрприз унікальних предметів шляхетського побуту, що використовувались під час різдвяних свят із колекції ВКМ;
  • Декламування різдвяних віршів українських поетів XVII ст.;
  • Концерт «Аліса в країні fortepiano чудес» за участі лауреата Міжнародного конкурсу молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця Аліси Заїки, м.Київ.

У проведенні свята візьмуть участь: засновник культурологічного проекту «Мистецькі експедиції» Людмила Гарарук (Київ) та художниця Лариса Пуханова (Київ).

Вхід по запрошеннях та музейних квитках, що придбані за 1 день до початку події.

Дрес-код: святково-урочистий! Просимо учасників дійства активно долучитись до створення в музеї особливої різдвяної аури.

Початок акції: 11 січня (четвер) 2018 року о 16.00 годині.

Місце зустрічі: Художній музей м. Луцька – відділ ВКМ,
вул. Кафедральна 1-А, (Луцький замок)

Оргкомітет

Категорія: Художній музей | Переглядів: 663 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1