Головна » 2017 » February » 22 » Художній музей – «На пошану Великому Вчителю»
Художній музей – «На пошану Великому Вчителю»

16 лютого 2017 року в Художньому музеї м. Луцька відбулась мистецька тематична година «На пошану Великому Вчителю. Володимир Костецький (1905 – 1968) – Андронику Лазарчуку (1870 – 1934)».

Студенти Волинського державного училища культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського стали учасниками подорожі у світ образів українського художника Андроника Лазарчука, уродженця села Уховецька на Ковельщині. Про творчий і життєвий шлях митця, його педагогічну діяльність, контакти з українською інтелігенцією, з письменницею Оленою Пчілкою (Ольгою Петрівною Косач-Драгомановою) розповіли наукові співробітники музею: Тамара Левицька, Олена Старикова, Оксана Силюк.

Андроник Лазарчук виховав плеяду талановитих митців. Він був першим учителем народних художників України Володимира Костецького і Олександра Саєнка, графіка Михайла Фрадкіна, заслуженого діяча мистецтв України, «батька» українського анімаційного кіно Іполита Лазарчука.

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 713 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/2