Головна » 2017 » February » 21 » Герої не вмирають!
Герої не вмирають!

На обласних урочистостях з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в Палаці мистецтв м. Луцька експонувалась пересувна фотодокументальна виставка «Герої не вмирають!», присвячена подіям Революції Гідності 2013-2014 рр. та загиблими Героям Небесної Сотні, створена науковими співробітниками відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею у 2015 р. на основі зібраних по гарячих слідах матеріалів.

На 9 щитках відображено перебіг подій на Майдані від перших, ще мирних, мітингів до страшних розстрілів мирних мітингувальників. На виставці представлено інформацію про волинян, учасників 35-ї сотні Самооборони Майдану, які віддали своє життя на гідне майбутнє України, Також показані матеріали про вшанування наших Героїв після тих страшних та водночас героїчних подій.

Виставка мобільна, легко перевозиться та зручна для експонування в навчальних закладах та установах міста і є вдалими доповненням до тематичних заходів.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 568 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2