Головна » 2013 » Квітень » 23 » Філарет нагородив орденом директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка.
Орденом Святого Великого князя Володимира за заслуги у відродженні духовності в Україні відзначив директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка Святіший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філаре́т. Вручив нагороду очільник Волинської єпархії УПЦ КП митрополит Михаїл.
Про це стало відомо під час презентації книги-альбому «Музей волинської ікони» 23 квітня.
За словами Михаїла, така нагорода – своєрідне заохочення, мовляв, кожна хороша справа починається з голови, яка думає, приймає якісь рішення, штурмує інших.
 «Орден Святого Великого Князя Володимира – відзнака директору Волинського краєзнавчого музею Анатолію Силюку за заслуги у відродженні духовності в Україні», – наголосив владика Михаїл.
Анатолій Силюк, своєю чергою, подякував за високу відзнаку та зазначив, що він розцінює її, як нагороду колективу. «Колектив, який я очолюю, готовий робити багато і неймовірно багато для області, для України», – резюмував А.Силюк.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 996 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1