Головна » 2015 » Березень » 19 » Екологія у музейній сумці і не тільки (ФОТО, ВІДЕО)
18:13
Екологія у музейній сумці і не тільки (ФОТО, ВІДЕО)
Екологія у музейній сумці і не тільки (ФОТО, ВІДЕО)

   18 та 19 березня у Волинському краєзнавчому музеї був проведений цикл екологічних годин «Екологія в сумці» за матеріалами етнографічно-екологічної виставки «Нелегка ноша або все своє ношу з собою».

   Екологічна година підготовлена працівниками відділу етнографії та природи Людмилою Мірошниченко-Гусак та Оксаною Гаврилюк. Під час неї студентам показали різноманітні експонатами виставки «Нелегка ноша або Все своє ношу з собою».

   Присутні ознайомились з народними сумками та засобами перенесення вантажів: навісками, кошиками, вузликами, торбинами, мішками, валізами тощо, а також екосумками, які стали головним аксесуаром ХХІ століття. Зроблені з природних матеріалів, вони є багаторазового використання та не становлять загрозу для довкілля.

   В кінці заходу був показаний фільм за сценарієм Оксани Гаврилюк «Щоб земля дихала», основна ідея якого довести необхідність виховання культури використання пластику,виробів із нього та обмеження їх у побуті.

   Мета проведення екологічної години – привернути увагу молоді до необхідності зменшення та при можливості відмови в повсякденному користуванні від пластика та виробів із нього, так як дані вироби небезпечні для навколишнього середовища.

   Взаємовідносини людини та природи є об’єктом вивчення соціальної екології та етнографії. Вироби майстрів, які популяризують та розвивають народне мистецтво, сьогодні є актуальними та необхідними. Поряд з екосумками вони стають головним аксесуаром нашого століття.

Фото Л.Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 497 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]