Головна » 2017 » February » 2 » До дня визволення Луцька
До дня визволення Луцька

З нагоди дня визволення міста Луцька у Волинському краєзнавчому музеї 1 лютого відбулися тематичний вечір «Пам’ять» та зустріч членів клубу ветеранів війни і праці «Неспокійні серця» з ліцеїстами Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

На заході була розгорнута фотодокументальну виставку «Волинь в роки Другої світової війни» з матеріалами якої ознайомила присутніх науковий співробітник відділу новітньої історії Олена Дубень.

Спогадами про тогочасні події ознайомили ветерани Другої світової війни Михайло Тимофійович Єрлін, Олексій Тимофійович Ліхтарович (учасник визволення м. Луцька), голова Обласної організації ветеранів Булавін Олександр Олександрович.

З концертною програмою «Пісні опалені війною» виступили члени клубу ветеранів війни, праці та Збройних Сил «Неспокійні серця».

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 651 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.7/3