Головна » 2017 » February » 23 » До дня народження Лесі Українки
До дня народження Лесі Українки

22 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір «На шлях я вийшла ранньою весною», який є продовженням циклу заходів, присвячених 146-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

Про початок літературної діяльності Лесі Українки у Луцьку розповіла провідний науковий співробітник відділу науково-освітньої роботи Лариса Гриб.

В образі маленької Лесі Українки виступила учениця 1-Д класу НВК №9 Діана Яремчук, яка декламувала перший вірш поетеси «Надія», в образі Михайлика виступив учень 4-Б класу Луцької гімназії №18 Віталій Пальоха з віршем «Вечірня година».

Головний хранитель Волинського краєзнавчого музею Наталія Пушкар представила виставку «Казка Лесі Українки «Біда навчить» у творчості українських художників».

Учасниками заходу були: народний артист України Василь Чепелюк, ансамбль «Берегиня» (керівник Ірина Лаговська), ансамбль «Ластівки» (керівник Марія Лукач), Анна Єфіменко, Ніна Михайлюк, Тереза Верзун-Ролінгер, студентка Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Дарина Зубчук (керівник Ірина Циганкова, заслужений працівник культури України).

Захід проведений для учнів комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс загальноосвітня школа-інтернат І–ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Луцької міської ради Волинської області».

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 630 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.6/5