Головна » 2017 » February » 10 » До дня народження Лесі Українки

Волинський краєзнавчий музей
запрошує на заходи
до 146-ої річниці від дня народження Лесі Українки

1. Пересувна фотодокументальна виставка «Леся Українка і Волинь»

(Волинський краєзнавчий музей).

1. Медіа-виставка «Магія її обличчя. Біографічні сюжети крізь призму фотопортретів Лесі Українки».

(Волинський краєзнавчий музей).

1. Літературно-мистецька година «Казка Лесі Українки «Біда навчить» в ілюстраціях українських художників»

(Волинський краєзнавчий музей). 15 лютого 2017 р. 14.00 год.

1. Народні читання з тематичної серії «Знайомтесь, Лариса Петрівна Косач» в рамках проекту «Музей-громаді».

(Музей історії Луцького братства). 16 лютого 2017 р.

1. Захід «І знав би ти, що є в душі моїй», до 120-річчя від першої зустрічі Лесі Українки та Сергія Мержинського

(Колодяжненський літературно-меморіальни музей Лесі Українки). 25 лютого 2017 р. о 12. 00 год.

1. Пересувна виставка із серії «Презентація нових видань музею»: Леся Українка та Лариса Іванова «Давня весна», Ковель, 2016.

(Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки); 25 лютого 2017 р.

1. Пересувна виставка Марії Кравчук «Жито – життя і краса».

(Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки). 25 лютого 2017 р.

1. Обласний конкурс читців «Мій любий краю», присвячений 146-й річниці від дня народження Лесі Українки

(Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки). 26 лютого 2017 р.

1. Виставка «Рідні по духу: Ольга Косач-Кривинюк» (присвячена 146-й річниці від дня народження Лесі Українки).

(Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки). Дата відкриття уточнюється.

Тел. для довідок (0332) 24-75-82

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 659 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1