Головна » 2018 » Травень » 10

9 травня, з нагоди святкування Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки – філії Національного військово-історичного музею України, відбувся День відкритих дверей.

19 травня на території Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського відбудеться П’ятий фестиваль народного мистецтва „Над Королівським Шляхом”, присвячений 100-річчю з часу проголошення Української Держави.

Дні науки у Волинському краєзнавчому музеї

8 травня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася історична година «Про минуле серце пам’ять зберігає», приурочена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, та майстер-клас з виготовлення червоної квітки маку, символу пам’яті.