Головна » 2018 » Травень » 03

У рамках VIII Книжкового Арсеналу з 30 травня по 3 червня Український центр розвитку музейної справи разом з усіма охочими музеями України, буде знову мати спеціалізований стенд «Музейний простір», на якому кожен з близько сотні музеїв, що можуть похвалитися цікавими виданнями, зможе їх представити, а десятки тисяч відвідувачів Книжкового Арсеналу – їх не лише оглянути, а й придбати.

Йосип Струцюк, відомий український письменник, поділився спогадами про свою роботу у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки.

У п’ятницю, 4 травня, о 12 год. у Волинському краєзнавчому музеї, за участі Рівненського обласного краєзнавчого музею та кафедри архітектури та середовищного дизайну Національного університету водного господарства та природокористування, відбудеться відкриття виставки «Князівський спадок Волині».