Головна » 2018 » Травень » 08

Про це детально – у «Темі дня» телеканалу «Нова Волинь» обговорювали із Леся Бондарук, кандидатом історичних наук, представником Українського інституту Національної пам'яті в області та Богданом Зеком, кандидатом історичних наук, провідним науковим співробітником відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею

Завітайте до Волинського краєзнавчого музею будь-якого дня до 1-го червня (крім суботи і понеділка) і відразу в фойє на поштівках першої третини ХХ століття побачите...

7 травня в Любомльському краєзнавчому музеї, у рамках проекту «Музейні діалоги», відбулася зустріч з українським журналістом, поетом, дослідником історії УПА, національно-визвольного руху в Україні у Другій світовій війні, українсько-польських відносин на Волині в 1939-1945 рр., уродженцем с.Вижгів Любомльського району Іваном Ольховським.