Головна » 2018 » Травень » 24

25 травня у приміщенні Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку із 10.00 буде проходити щорічна наукова конференція «Любартівські читання», присвячена 100-річчю від дня народження дослідниці Луцького замку М.В. Малевської.

23 травня у Волинському краєзнавчому музеї відбулась презентація книги Івана Пущука «Волиняни про «Волинь – 43»: українська пам’ять про польську експансію на Український Північний Захід у 1938-1944 рр. Усноісторичні свідчення».

23 травня у Художньому музеї м. Луцька відбувся блискучий сольний концерт учнів Луцької музичної школи №1 ім. Ф. Шопена класу викладача заслуженого працівника культури України Ірини Циганкової в рамках програми заходів до Дня Європи «Музична спадщина Європи».