Головна » 2018 » May » 24 » «Музична спадщина Європи»
«Музична спадщина Європи»

23 травня в Художньому музеї м. Луцька відбувся блискучий сольний концерт учнів Луцької музичної школи №1 ім. Ф. Шопена класу викладача заслуженого працівника культури України Ірини Циганкової в рамках програми заходів до Дня Європи «Музична спадщина Європи».

Бракує епітетів від захоплення! Чудовий педагог, талановиті учні Тереза Верзун-Ролінгер та Анна Єфіменко, які достойно представляють не лише Луцьк, а й Україну на найпрестижніших професійних світових музичних конкурсах.

Віртуозне звучання класичної музики у виставкових залах Художнього музею серед живописних творів європейського мистецтва фантастично звучить у дуеті – блискучий подарунок усім, хто прийшов!

Браво музичній школі, браво педагогу, браво талановитим дітям!!!

Фото: Ольга Щерба

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 532 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0