Головна » 2018 » Травень » 15

Волинський краєзнавчий музей та кафедра документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошують 16 травня взяти участь у роботі Восьмого круглого столу „Музейна справа на Волині: історія, теорія і практика”, який проводиться з нагоди Міжнародного дня музеїв. Початок роботи о 10 год. у приміщенні музею.

П Р О Г Р А М А

У Ківерцівському районному краєзнавчому музеї відкрили виставку творчих робіт «Картини з мого життя» художника-дизайнера, члена Спілки дизайнерів України Степана Кузьмича.

У Нововолинському міському історичному музеї презентували унікальний комікс про Анну Ярославну – мистецький проект сучасних українських художників «Анна Ярославна. Мальована стрічка»