Головна » 2018 » Травень » 05

Волинський краєзнавчий музей на виставці «Театр і Майстер» проводить серію музейно-театральних зустрічей, які знайомлять з життям театру і театралами. Нещодавно відбулася перша зустріч з Майстром – Богданою Бочкай – головним художником Волинського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Тараса Шевченка.

«Князівський спадок Волині» – під такою назвою у Волинському краєзнавчому музеї 4 травня, за участі Рівненського обласного краєзнавчого музею та кафедри архітектури та середовищного дизайну Національного університету водного господарства та природокористування, відкрилася унікальна виставка середньовічних артефактів.

Волинський краєзнавчий музей 10 травня о 15.30 год. запрошує дітей зробити власноруч подарунок для матусі, а саме, з ниток і фетру виготовити картинку «Сонячні кульбабки».