Головна » 2018 » May » 8 » У Любомльському музеї зустрілися з Іваном Ольховським
У Любомльському музеї зустрілися з Іваном Ольховським

7 травня в Любомльському краєзнавчому музеї, у рамках проекту «Музейні діалоги», відбулася зустріч з українським журналістом, поетом, дослідником історії УПА, національно-визвольного руху в Україні у Другій світовій війні, українсько-польських відносин на Волині в 1939-1945 рр., уродженцем с.Вижгів Любомльського району Іваном Ольховським. Відкривав і вів захід директор музею Юрій Фініковський.

За тим про свій життєвий і творчий шлях розповів сам гість зібрання.

Із вітальним словами до Івана Ольховського звернулись голова Любомльської районної ради Микола Сушик, заступник голови Вишнівської ОТГ Василь Стрільчук. Про співпрацю та давні контакти з дослідником розповів старший науковий співробітник музею Олександр Остапюк.

Опісля свої питання ставили численні гості заходу: краєзнавці, представники відділу освіти Любомльської РДА, вчителі історії навчальних закладів Любомльщини, керівники установ та організацій району, учні місцевих шкіл та ін.

На закінченні заходу Юрій Фініковський вручив гостю грамоту, подарунки та наукову літературу від музею.

Щиро дякуємо усім за підтримку та допомогу в організації зустрічі!

Джерело: Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 456 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4