Головна » 2018 » May » 8 » У чому полягає зміст Дня пам’яті та примирення? (ВІДЕО)
У чому полягає зміст Дня пам’яті та примирення? (ВІДЕО)

8 травня в Україні — День пам'яті та примирення, який почали відзначати лише 3 роки тому. У роки Другої світової війни загинув кожен другий лучанин. Місто Луцьк фактично заселялося заново. Які втрати волинян у перемозі над нацизмом? І чи варто на державному рівні відмовитися від святкування 9 травня на користь вшанування 8 травня? Про це детально – у «Темі дня» телеканалу «Нова Волинь» обговорювали із Леся Бондарук, кандидатом історичних наук, представником Українського інституту Національної пам'яті в області та Богданом Зеком, кандидатом історичних наук, провідним науковим співробітником відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею:

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 450 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1