Головна » 2013 » Січень » 11
   В Іваничівському історичному музеї діє виставка новорічно-різдвяної атрибутики „Три празники в гості…”. На ній представлені роботи школярів загальноосвітніх навчальних закладів Іваничівського району та Будинку дитячої і юнацької творчості – учасників районної виставки-конкурсу „Новорічний подарунок” і „Святвечір”.
   14 січня з 09.00 до 18.00 год. Харківська міська громадська організація радіоаматорів „Товариство друзів радіо”, в особі президента М.М.Панченка, за погодженням з дирекцією Державного історико-культурного заповідника у м.Луцьку, буде проводити ліцензованим радіоаматором Л.М.Степанцем (особистий позивний UR2LM) радіомовлення з території заповідника.
   Київського режисера Андрія Приймаченка настільки вразив Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки у Луцьку, що він вирішив розрекламувати його жителям та гостям міста.