Головна » 2013 » Січень » 29
У Нововолинському історичному музеї відбувся захід, присвячений пам’яті Героїв Крут.
   29 січня у Нововолинському міському історичному музеї відбувся захід „І слава їхня невмируща, ятрить крізь відстані і час”, присвячений пам’яті Героїв Крут.
   У місті Устилузі тривають роботи з реконструкції садиби, де жив та працював всесвітньо відомий композитор Ігор Стравінський.
Наукові співробітники Волинського краєзнавчого музею провели акцію „День музею в школі”.
   З метою національно-патріотичного виховання молоді на основі історико-культурної спадщини українського народу, 29 січня у загальноосвітній школі с.Жидичин Ківерцівського району наукові співробітники Волинського краєзнавчого музею провели акцію „День музею в школі”.