Головна » 2013 » Січень » 24
У Волинському краєзнавчому музеї проведені заходи до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту.
   На вшанування пам’яті загиблих від Голокосту на Волині 24 січня 2013 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся цикл заходів, це – історична година «Трагедія єврейського народу», відкриття фотодокументальної виставки «Пам’яті жертв Голокосту. Волинь пам’ятає».
Виставку витинанок Надії Бабій відкрито у Володимир-Волинському історичному музеї.
   24 січня у Володимир-Волинському історичному музеї відкрилася виставка витинанок викладача кафедри дизайну і теорії мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Надії Бабій, яка працює у техніці „графічна витинанка”. На виставці представлено тридцять шість художніх робіт – витинанок.