Головна » 2013 » Січень » 31
Луцький історико-культурний заповідник на „Шляху Гедиміновичів”.
   Ще 12 грудня 2012 року у Луцьку за ініціативи Луцької міської ради та під головуванням Луцького міського голови Миколи Романюка відбулася зустріч представників ряду міст та музеїв-заповідників, на якій учасники підписали Протокол про наміри створити спільний туристичний продукт «Шлях Гедиміновичів», а також об’єднати зусилля задля його промоції і просування на національному та європейському туристичних ринках. 31 січня 2013 року, в Збаразькому замку відбулися установчі збори проекту «Шлях Гедиміновичів».
До Дня визволення міста Луцька від німецько-фашистських загарбників у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із ветераном війни.
   31 січня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із ветераном Другої світової війни Анатолієм Івановичем Ольховичем „Пам’ять людська не забуде повік”, приурочена до Дня визволення міста Луцька від німецько-фашистських загарбників.