Головна » 2013 » Січень » 17
Вийшов 5-й том „Замосцько-Волинських музейних зошитів”.
   У видавництві ДП „Волинські старожитності” вийшов черговий 5-й том „Замосцько-Волинських музейних зошитів”. Це спільне українсько-польське двомовне наукове видання Волинського краєзнавчого музею та Замосцького музею у м.Замосці  (Республіка Польща), започатковане у 2003 році, у якому публікуються висновки досліджень, піднімається широке коло питань відносно історії та культури прикордонних територій, а також опрацювання музейних фондів.
У Затурцівському музеї В’ячеслава Липинського відкрито виставку творчих робіт Юрія Савки.
   17 січня у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відкрито виставку творчого доробку лучанина, визнаного майстра художньої вишивки Юрія Савки, відомого своїм талантом далеко за межами Волині.
Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони (відео).
   17 січня у Музеї волинської ікони вже вп’яте відбулися Різдвяні зустрічі. Цього разу з колядками і щедрівками виступив кліросний хор „Богоспів” Свято-Троїцького кафедрального собору.