Головна » 2013 » Січень » 11 » Радіомовлення з території Луцького Замку.
Радіомовлення з території Луцького Замку.
14 січня 2013 року з 09.00 до 18.00 год. Харківська міська громадська організація радіоаматорів „Товариство друзів радіо”, в особі президента М.М.Панченка, за погодженням з дирекцією Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, буде проводити ліцензованим радіоаматором Л.М.Степанцем (особистий позивний UR2LM) радіомовлення з території заповідника.
Робота на радіоаматорських діапазонах по програмах замків та музеїв України направлена на залучення радіоаматорів нашої держави та держав світу на вирішення проблем збереження історико-культурної спадщини, популяризації та ознайомлення з історичними пам`ятками, що дійшли до наших часів.

Контактний телефон радіоаматорів „Товариство друзів радіо”:

Джерело: сайт Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку
Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 945 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1