Головна » 2016 » April » 25 » Затурцівський музей В’ячеслава Липинського запрошує на Третій районний фестиваль народного мистецтва

П Л О Ж Е Н Н Я

про Третій районний фестиваль

народного мистецтва

Над Королівським Шляхом”

Третій районний фестиваль народного мистецтва “Над Королівським Шляхом” (далі – фестиваль) проводиться на території музейного комплексу “Затурцівський меморіальний музей В'ячеслава Липинського” 15 травня 2016 року.

Фестиваль приурочений Міжнародному дню музеїв та 25-ій річниці Незалежності України.

Засновники фестивалю:

Затурцівський меморіальний музей В'ячеслава Липинського та сектор культури Локачинської райдержадміністрації.

Організатори фестивалю:

Працівники Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського та сектору культури Локачинської районної державної адміністрації, члени осередку “Джерело” (с.Затурці) Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка, Затурцівська сільська рада.

Мета фестивалю:

– Розвиток та популяризація аматорського співу та інструментальної народної музики, українського народного декоративно-ужиткового мистецтва, благодійництва серед громадян краю, народної кулінарії та квітникарства;

– апробація оригінальних форм роботи з відвідувачами музейного закладу, поповнення музейних фондів новими експонатами;

– підняття престижу Локачинського району як туристично привабливого регіону.

Умови для учасників:

Фестиваль проводиться в колишній садибі дворян Липинських (нині — пам'ятці історії національного значення) на території села Затурці Локачинського району Волинської області 15 травня 2016 року з 12 до 16 години.

Майстри народної творчості представляють свої роботи на виставці-продажу (в погідний день — перед будинком музею, в негоду – у приміщенні); персональними столами і стільцями забезпечує музейна установа.

Учасники художньої самодіяльності виконують 2-4 твори героїко-патріотичної тематики, зокрема, стрілецькі пісні в пам'ять про перебування представників Легіону Українських Січових Стрільців на території Локачинщини 100 років тому (1916 рік); можливий музичний супровід.

У програмі фестивалю:

– представлення учасників свята;

– презентація стаціонарної виставки “Цей шляхетний світ мережива”;

– акція “Експонат в подарунок музею”;

– виступи аматорських співочих колективів, окремих виконавців, читців, музикантів; стрижень музичної програми – стрілецька пісня;

– виставка-продаж книг і робіт майстрів народної творчості Волині та їх учнів;

– майстер-класи для гостей музею;

– продаж саджанців декоративних рослин (кущів, квітів);

– дегустація: чаї з трав, солодка випічка місцевих кондитерів-аматорів (платно);

– прогулянка парком.

Запрошуються майстри народної творчості, учасники художньої самодіяльності, аматори квітникарства, кондитерської справи, шанувальники українських традицій.

Гості свята, одягнені в найдосконаліші українські народні строї, отримають пам'ятні сувеніри.

Оргкомітет

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 721 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0