Головна » 2016 » April » 12 » Заняття з військової підготовки відбулися у музеї українського війська
Заняття з військової підготовки відбулися у музеї українського війська

5-8 квітня 2016 року на базі Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки проводились заняття з військово-патріотичного виховання для студентів Луцького коледжу рекреаційних технологій і права, де вони мали можливість прослухати лекцію про військові традиції українського козацтва, ознайомитись із зразками сучасного стрілецького та гранатометного озброєння, та набути практичних навичок розбору і складання автоматів АК-74, АКС-74, ПМ та ін.

Крім того, учасників занять було ознайомлено методам евакуації поранених із поля бою за стандартами країн НАТО.

Джерело: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки

Категорія: Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки | Переглядів: 736 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2