Головна » 2016 » April » 19 » Вечір-портрет „Життєвий і творчий шлях Леоніда Маслова”
Вечір-портрет „Життєвий і творчий шлях Леоніда Маслова”

18 квітня 2016 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет „Життєвий і творчий шлях Леоніда Маслова”, присвячений 50-річчю від початку діяльності правління Волинської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури (1966) та 107-їй річниці від дня народження волинського архітектора.

Учасникам заходу була представлена фотодокументальна виставка з фондів Волинського краєзнавчого музею, яка висвітлила життєвий і творчий шлях архітектора, вченого, дослідника. Це світлини, рукописи, книги, передані до музею Галиною Марчук.

На заході виступили: Геннадій Бондаренко – професор, кандидат історичних наук, голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, лауреат премії імені Леоніда Маслова, Галина Марчук – голова Волинської обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії і культури, лауреат премії імені Леоніда Маслова, Валентина Галкіна – архітектор, майстер соломопластики, лауреат премії імені Леоніда Маслова.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 759 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3