Головна » 2016 » April » 29 » В обласному музеї провели захід до 30-річчя Чорнобильської трагедії
В обласному музеї провели захід до 30-річчя Чорнобильської трагедії

25 квітня 2016 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся науково-освітній захід, присвячений 30-й річниці з часу аварії на Чорнобильській АЕС.

На заході було розгорнуто фотодокументальну пересувну виставку «Чорнобильський слід на Волині» та фотовиставку з фондів музею, яку представила головний хранитель музею Наталія Пушкар.

У заході взяли участь заступник голови обласного добровільного товариства «Спілка Чорнобиль» Ростислав Кухтей, учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС Архипов Анатолій Григорович, Плита Ярослав Сергійович, Карнафель Володимир Владиславович.

Фото Л. Максимова

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 706 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2