Головна » 2018 » May » 2 » У Затурцівському музеї говорили про Українську державу Павла Скоропадського
У Затурцівському музеї говорили про Українську державу Павла Скоропадського

27 квітня 2018 року в Затурцівському меморіальному музеї Вячеслава Липинського відбувся круглий стіл на тему „Українська Держава Павла Скоропадського: здобутки і прорахунки”. Модератором наукового зібрання виступила заступник директора Волинського краєзнавчого музею з наукової роботи Євгенія Ковальчук.

Участь у заході взяли наукові співробітники Затурцівського музею, відомі краєзнавці та викладачі навчальних закладів і науковці з Луцька, Рівного, Володимира-Волинського. Виголошені доповіді, зважаючи на їх актуальність, планується видати окремим збірником.

Під час проведення круглого столу родина Головацьких з Луцька передала із власної бібліотеки до фондів музею книгу В’ячеслава Липинського „Листи до братів-хліборобів”, видану у Відні 1926 року, з дарчим написом автора своєму соратнику Михайлу Савур-Ципріяновичу.

Тоді ж відбулось урочисте відкриття виставки „Скоропадські в історії України”. Презентацію унікальної колекції провів завідувач музею Віталій Кушнір.

Фото Л. Максимова

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 884 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3