Головна » 2020 » May » 16 » У Луцьку відкриють Музей науки і техніки
У Луцьку відкриють Музей науки і техніки

Новий музей на території культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» запрацює вже з наступного тижня. Про це повідомляє «Таблоїд Волині».

Створений він на базі Академії пізнання та розвитку «Робологікум» та єдиного в Україні Музею технічного прогресу, йдеться у повідомленні на сторінці «Адреналін Сіті» у фейсбуці.

«Не відкриваючи всіх таємниць, хочемо тільки зазначити, що загалом діятиме 18 тематичних кафедр, що майже удвічі більше, аніж було до цього. Зокрема, серед нових будуть кафедра авіабудування, морська, архітектури, правил дорожнього руху тощо.

А ще – нова локація: під численні експозиції нового музею ми виділили територію арт-кафе «Стоп Кадр».

До слова, у новому Музеї науки і техніки по завершенню карантину можна буде святкувати тематичні дні народження», – повідомили організатори.

Категорія: Музей технічного прогресу | Переглядів: 249 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0