Головна » 2016 » April » 22 » Творчий вечір з письменником Іваном Корсаком (ФОТО, ВІДЕО)
Творчий вечір з письменником Іваном Корсаком (ФОТО, ВІДЕО)

20 квітня – у Художньому музеї відбувся творчий вечір з письменником Іваном Феодосійовичем Корсаком.

Насичена, емоційна розповідь автора про героїв своїх романів доповнилась щирими коментарями присутніх на зустрічі. Іван Феодосійович поділився майбутніми творчими планами, а також відкрив одну із причин несамовитого захоплення літературою, історією – сільському хлопчику з глибокого Полісся неймовірно пощастило з шкільними вчителями. Загалом, багатство Волинського краю на непересічні історичні постаті є невичерпним джерелом для творчості Івана Корсака.

Зоя Михайлівна Навроцька, завідувач музею зауважила приємне спостереження – покупцями книжок Івана Феодосійовича на касі музею є переважно молоді люди.

Отож, бажаємо нашому талановитому волинянину міцного здоров’я та 48 годин у добі!

Відео Волинської РДНТКУ:

Категорія: Художній музей | Переглядів: 748 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0