Головна » 2017 » December » 7 » Світла пам’ять!
Світла пам’ять!

Художній музей м. Луцька у глибокій скорботі! Відійшов у вічність давній друг музею Іван Феодосійович Корсак – письменник, журналіст, великий українець.

По справжньому порядна людина, завжди готова порадити, допомогти, він був для багатьох захистом і надією. Як духовного наставника та однодумця шанував його колектив Художнього музею. Чимало успішних справ та ідей вдалось зреалізувати саме за сприяння й безпосередньої участі Івана Феодосійовича.

Його любов до літератури, самовіддана праця на ниві історії – взірець для науковців сьогодення та майбутнього.

Світла пам’ять!

P.S. 20 квітня 2016 року відбувся творчий вечір з письменником Іваном Феодосійовичем Корсаком (фото з архіву):

Джерело: Художній музей

Категорія: Художній музей | Переглядів: 631 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2