Головна » 2020 » May » 12 » Рекомендації МКІП щодо першого етапу виходу з карантину
Рекомендації МКІП щодо першого етапу виходу з карантину

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - COVID-19), з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р., постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) Міністерство культури та інформаційної політики України з метою поступового виходу з карантину та налагодження штатного режиму робочого процесу в закладах культури рекомендує:

• за рішенням керівників музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників відповідно до подання керівника закладу культури (в тому числі рішення щодо безпосереднього прийому відвідувачів) та за рішенням органу управління розпочати роботу з 12 травня 2020 року з урахуванням можливості доїзду працівників до закладу і належності працівників до груп ризику та виконання вимог законодавства України;
  • під час прийому відвідувачів в музеях, музеях просто неба та історико-культурних заповідниках дотримуватись рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів, затверджених в межах повноважень в установленому законодавством порядку Головним державним санітарним лікарем України;
  • за рішенням керівників театрів, цирків, концертних організацій, художніх (мистецьких) колективів, а також з дозволу органу управління та з урахуванням специфіки роботи творчого колективу розпочати (за умови дотримання усіх протиепідемічних заходів) з 12 травня 2020 року процес репетицій;
  • здійснювати репетиції в театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах не більше 50 осіб без глядачів з дотриманням вимог дистанціювання, маскового режиму, регулярної дезінфекції, вимірювання температури працівників та інших протиепідемічних заходів;
  • організувати (у разі такої можливості) транспортне забезпечення працівникам; у разі відсутності таких можливостей надіслати списки працівників, які потребують перепустку для проїзду в громадському транспорті до місцевих органів виконавчої влади.

АКЦЕНТУЄМО УВАГУ! Особи, у яких проявляються симптоми COVID-19 (температура тіла вища за 37,2 С, сухий кашель, біль у м'язах, біль у горлі), не допускаються до участі в процесі репетицій.

Джерело: МКІП

Довідково:
Оскільки рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів «під час прийому відвідувачів в музеях, музеях просто неба та історико-культурних заповідниках» (яких вони мають «дотримуватись»), «затверджених в межах повноважень в установленому законодавством порядку Головним державним санітарним лікарем України» не існує, пропонуємо ознайомитися з Постановою «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів у офісних приміщеннях в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 9.05.2020 №16:

Крім того, нагадаємо, що відповідно до оновленої редакції постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 11.03.2020 р. № 211, особи, які досягли 60-річного віку, повинні перебувати на самоізоляції, крім осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури (див. «Роз’яснення щодо обмежень на період карантину для людей від 60 років»

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 288 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.0/2