Головна » 2017 » December » 14 » Призначать директора Волинського краєзнавчого музею!
Призначать директора Волинського краєзнавчого музею!

Директору Волинського краєзнавчого музею Анатолію Силюку продовжать контракт. Посаду керівника музею він обійматиме ще протягом наступних п’яти років, – повідомили «Волинські Новини».

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму 14 грудня.

«Анатолій Силюк отримав кредит довіри, тому не дивно, що ми хочемо продовжити з ним контракт», – акцентував голова комісії, депутат Петро Савчук.

Окрім того, на комісії підкреслили, що за роки діяльності Анатолія Силюка на посаді краєзнавчий музей став родзинкою області. Також на розгляд конкурсної комісії він представив перспективний довготривалий план розвитку установи.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 576 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.4/7