Головна » 2016 » May » 18 » Підсумки Сьомої обласної рейтингової акції «Музейна подія року на Волині – 2015»

Управління культури обласної державної адміністрації та Волинський краєзнавчий музей провели Сьому обласну рейтингову акцію «Музейна подія року на Волині – 2015». Акція «Музейна подія року» започаткована у 2009 році і є щорічним конкурсом, у рамках якого відзначаються найважливіші, найбільш показові та резонансні явища у музейній галузі на Волині, що найбільше вплинули на загальне сприйняття музеїв у суспільстві. Цього разу на суд експертів подано 10 різних за характером та масштабами подій, які відбулися протягом 2015 року.

Головний критерій для визначення переможця акції – суспільна значущість музейної події, позитивний резонанс у масштабах Волині і всієї України. Додатковий критерій – високий фаховий рівень виконання.

Переможці акції визначені шляхом рейтингового голосування експертів: науковців, музейних працівників, представників засобів масової інформації, громадськості.

За перемогу в Сьомій обласній рейтинговій акції «Музейна подія року на Волині – 2015» за кількістю набраних балів відзначено:

Дипломом І ступеня

Наукове відкриття «Віднайдення човна 11–14 ст.».

Дослідження та консервація.

Маневиччина. (Русло річки Стир. Урочище Гострий Кут між селами Старосілля та Копилля).

Маневицький краєзнавчий музей

Директор музею: Петро Хомич

Дипломом ІІ ступеня

Виставка «Волинське Полісся

(за матеріалами етнографічних експедицій

2008–2014 років)».

відділ етнографії та народних промислів

Волинського краєзнавчого музею

Завідувач відділу: Л. Мірошниченко-Гусак,

Музей етнографії Волині та Полісся Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Директор музею: Світлана Чибирак.

Дипломом ІІІ ступеня

Другий районний фестиваль народного мистецтва

«Над Королівським Шляхом»

Затурцівський меморіальний музей В'ячеслава Липинського,

відділ Волинського краєзнавчого музею

Завідувач музею: Віталій Кушнір.

Дипломом ІІІ ступеня

Виставка «Владика Андрей».

До 150-ої річниці від дня народження митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького»

зі збірки Музею сакрального мистецтва

Львівської архієпархії УГКЦ ім. о. Антона Петрушевича.

Музей Волинської ікони,

відділ Волинського краєзнавчого музею.

Провідний науковий співробітник Людмила Карпюк та

молодший науковий співробітник Ірина Москалюк.

Завідувач музею: Тетяна Єлісєєва.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 841 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2