Головна » 2016 » April » 5 » Обласний музей запрошує на презентацію книги „Олена Пчілка – дітям”
Обласний музей запрошує на презентацію книги „Олена Пчілка – дітям”

7 квітня 2016 року о 15.00 год. в приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться презентація книги "Олена Пчілка – дітям" (Львів: "Апріорі", 2015).

Наприкінці 2015 року львівське видавництво "Апріорі" (видавець Юрій Ніколишин) дало життя ще одній книзі з серії "Апріорі – дітям" – "Олена Пчілка – дітям". Це літературно-художнє видання для молодшого та середнього шкільного віку підготували та упорядкували завідувач літературно-меморіального музею Лесі Українки в с. Колодяжному Ковельського району Віра Комзюк та головний хранитель Волинського краєзнавчого музею Наталія Пушкар. У художньому оформленні видання використано ілюстрації знаної української художниці Лариси Іванової (Київ), родинні світлини Ольги Петрівни Драгоманової-Косач та фрагменти орнаментів, зібраних нею на Волині і виданих 1876 року у Києві під назвою "Украинский народный орнамент. Вышивки, ткани, писанки".

Текстам Олени Пчілки передує вступне слово упорядників "Діти – се наш дорогий скарб...", а кожному з 5-ти розділів – "Вірші", "Казки", "Оповідання", "Фольклорні записи Олени Пчілки" і "Байки" – короткі мотто з автобіографічних спогадів письменниці "Золоті дні золотого дитячого віку". Книга вводить читача в чарівний поетичний світ Олени Пчілки, однієї з перших українських письменниць, знайомить із частинкою її творчого доробку, адресованого українській дитині.

Телефони для довідок: 24-32-14; 24-25-91.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 753 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1